Hakkımızda

Türkiyenin uyumlu telefon parçası bataryası tedariki için kurulan Telefon Bataryası, sektöründe lider konuma yükselmek ve en kaliteli ürünleri satmak için kurulmuştur.

Vizyonumuz en kaliteli ürünleri Türkiye iç piyasasına hızlıca ulaştırmak ve müşterilerimizi memnun etmektir.

REALPOWER en kaliteli yedek parça ve sıradışı müşteri deneyimini sağlamak isteyen bireylere ve kuruluşlara '' yedek parça'' ve benzeri ürünler sağlayan tedarikçi firmadır. Firmamız İSTANBUL menşeilidr. REALPOWER ailesinin asli görevi müşteri memnuniyetini 100'e yakın seviyede tutmaktır. REALPOWER ailesi konusunda geniş ürün yelpazesine sahiptir. Birçok marka ve model stoklarımızdadır. Ürünlerimizin satış aşamasında önceliğimiz kalite, güven ve müşteri memnuniyeti esaslıdır. REALPOWER ailesi ücretsiz teknik destek, iade ve değişim politikaları ile sektörde diğer firmalardan ayrı konumda yer almaktadır. REALPOWER'nın birincil hedeflerinden birisi olan müşteri memnuniyeti ile firma olarak sektörde birinci olma yolunca emin adımlarla ilerlemekteyiz. Yılların REALPOWER ailesine verdiği tecrübe ile mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşayacağınızı garanti ediyoruz.


Kargo : REALPOWER ailesi olarak satışa sunduğumuz bütün ürünlerimizi stoktan teslim ediyoruz. Bu sebeple alışverişinizi tamamlamanıza müteakip, ürününüz Aras Kargo firması ile gönderime sunuyoruz. İş günlerinde 16'ya kadar olan siparişleriniz aynı gün kargolanmaktadır. Kargo teslimat süresi, teslimatın yapılacağı adrese ve kargo firmasının teslimat hızına göre değişkenlik gösterebilir.

İade veya Değişim : Aldığınız ürünü iade etmek veya değiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.


REALPOWER ailesi olarak satış politikalarımızda asli görevlerimizden biri müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu sebeple satın aldığınız bütün ürünlerde, kargo teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade ve değişim hakkınız mevcuttur. Ürünlerin geri teslimi veya iadesi sürecinde kargo bedelleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Satın alınan ürünlerde iade ve değişim hakkının kullanılabilmesi için: Gönderildiği kutuda geri iade edilmesi, Ürüne zarar verilmemiş olması, Faturasının zarar görmemiş ve kaybolmamış olması, Üründe son kullanıcı hatası kaynaklı sorunların bulunmaması, şartları tamamıyle karşılanmalıdır. İade veya değişim kabulu en fazla 2 iş günü sürmektedir. 2 iş günü sonunda geri ödemeniz veya yeni ürününüz firma yetkililerimizce kayıtlı telefon numaranız aranarak sizlerin bilgisi dahilinde yapılmaktadır.


Hasarlı Ürün : Firmamızdan tarafınıza sunulan ürünlerde hasar, deforme v.b gibi durumlar olmamaktadır. Fakat ürünün tarafınıza teslimi sürecinde kargo firması tarafından yapılan herhangi bir hatadan dolayı ürün hasarlı veya deforme olmuş şekilde tarafınıza gelebilir. Bu aşamada ürününüzü telsim alırken lütfen kontrol ederek alınız. Eğer sorun var ise 'Kargo Hasar Tespit Tutanağı' talep etmenizi ve aynı şekilde ürünü geri iade etmenizi rica ediyoruz.


Teknik Destek : REALPOWER ailesi satın almış olduğunuz ürünlerde gerekliyse montajın, yetkililerce yapılması gerektiğini şiddetle son kullanıcıya tavsiye etmektedir. Son kullanıcı montajı kendi yapmaya karar vermişse, REALPOWER bütün bilgisi ve tecrübesiyle yanınızdadır. Sadece firmamızı aramanız ve teknik servis ekibimizden herhangi biriyle konuşmanız yeterli olacaktır. Çalışma Saatleri : İş Günleri ve Cumartesi Sabah 09:00 ve Akşam 18:00 saatleri arasında


REALPOWER'nı seçtiğiniz için Teşekkür ederiz.

İletişim Formu